Książka teleadresowa

Dyrekcja

Pracownicy

Imię i Nazwisko Stanowisko Dział E-mail Telefon
Adam Miera Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (XX) Adam.Miera@psychiatria.com
Agata Jarząbek p.o. Pielęgniarki Oddziałowej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny - ZOL (II) agata.jarzabek@psychiatria.com
Agata Jaworska Inspektor DBh/DPż - Stanowisko ds. BHP/ds. p.poż agata.jaworska@psychiatria.com +48 324328211
Agnieszka Ratajczak Kierownik Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia od Alkoholu Agnieszka.Ratajczak@psychiatria.com 324328181
Aleksandra Kempny Kierownik DOF - Dział Organizacji i Finansów aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Aleksandra Król Główny Psycholog Oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej aleksandra.krol@psychiatria.com
Anatol Bagiński Kierownik oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (III) anatol.baginski@psychiatria.com 324328148
Anna Czarnota Inspektor DOF - Dział Organizacji i Finansów anna.czarnota@psychiatria.com 324328125
Anna Guderley-Mordarska Główny Księgowy DF - Biuro Głównej Księgowej anna.guderley@psychiatria.com 32 4328250
Anna Las Koordynator Izby Przyjęć/Działu przyjęć LIp - Izba Przyjęć anna.las@psychiatria.com
Barbara Burket Inspektor DS - Sekretariat/Kancelaria Główna barbara.burket@psychiatria.com 32 4328270, 32 4328274
Barbara Kurzeja Kierownik LAp - Apteka szpitalna barbara.kurzeja@psychiatria.com 324328262
Barbara Mrozowska Z-ca Kierownika oddziału CZP Oddział Psychiatryczny Ogólny (XVIIIc) Barbara.Mrozowska@psychiatria.com
Bogdana Pyc p.o. Z-ca Kierownika oddziału Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny - ZOL (V) bogdana.pyc@psychiatria.com 324328248
Bożena Libor Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (VIIa) Bozena.Libor@psychiatria.com
Bożena Szreter Pielęgniarka Koordynująca LIp - Izba Przyjęć bozena.szreter@psychiatria.com 32 4328183
Danuta Kwade Pielęgniarka Specjalista ds. Epidemiologii DPe - Pielęgniarka Specjalista ds. Epidemiologii danuta.kwade@psychiatria.com +48 324328156
Edyta Fornal-Mazur Kierownik oddziału CZP Oddział Psychiatryczny Ogólny (XVIIIc) edyta.fornal-mazur@psychiatria.com 324328256
Elżbieta Krupa Kierownik oddziału CZP - Poradnia Zdrowia Psychicznego elzbieta.krupa@psychiatria.com 324328196
Elżbieta Kuballa Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (III) Elzbieta.Kuballa@psychiatria.com

Strony