Książka teleadresowa

Imię i Nazwisko Stanowisko Dział E-mail Telefon
Aleksandra Kempny Kierownik DN - Dział Organizacji i Nadzoru aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Anatol Bagiński p.o. Kierownika III - Psychiatrii sądowej anatol.baginski@psychiatria.com 324328148
Barbara Burket Inspektor DS - Sekretariat/Kancelaria Główna barbara.burket@psychiatria.com 32 4328270, 32 4328274
Barbara Kurzeja Kierownik LAp - Apteka szpitalna barbara.kurzeja@psychiatria.com 324328262
Barbara Rusnarczyk Główna Księgowa DF - Biuro Głównej Księgowej barbara.rusnarczyk@psychiatria.com
Bogdana Pyc P.O. Z-ca Kierownika oddziału ZOL(V) - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny bogdana.pyc@psychiatria.com 324328248
Bożena Libor p.o. Kierownika XIV - Terapii uzależnienia od alkoholu bozena.libor@psychiatria.com 324328281
Bożena Szymik-Iwanecka P.O. Kierownika Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (ZOL) ZOL(II) - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny bozena.szymik-iwanecka@psychiatria.com 324328137
Edyta Fornal-Mazur p.o. Kierownika VI - Psychiatryczny ogólny edyta.fornal-mazur@psychiatria.com 324328256
Elżbieta Krupa p.o. Kierownika LPz - Poradnia Zdrowia Psychicznego elzbieta.krupa@psychiatria.com 324328196
Ewa Gabriel Technik LE - Pracownia diagnostyczna EMG ewa.gabriel@psychiatria.com 324328158
Ewelina Górniak-Gradzińska Referent ds. zamówień publicznych DZz - Dział Zamówień i zaopatrzenia ewelina.gorniak@psychiatria.com 326218459
Grażyna Rusin Inspektor ds. zarządzania jakością grazyna.rusin@psychiatria.com 32 4328125
Grzegorz Trepka p.o. Kierownika X - Psychiatryczny sądowy o podstawowym zabezpieczeniu Grzegorz.Trepka@psychiatria.com 324328179
Hanna Malec Referent ds. zamówień i zaopatrzenia DZz - Dział Zamówień i zaopatrzenia hanna.malec@psychiatria.com 32 6218359
Henryk Stawarczyk Kierownik DGt - Dział Gospodarczo-Techniczny - sekcja techniczna henryk.stawarczyk@psychiatria.com 324328124
Ilona Chwastek p.o. Kierownika DZz - Dział Zamówień i zaopatrzenia ilona.chwastek@psychiatria.com 324328138
Iwona Szołtysek p.o. Kierownik Fizjoterapii LF - Pracownia Fizjoterapii iwona.szoltysek@psychiatria.com 324328185, 326218324
Izabela Kozłowska Specjalista DN - Dział Organizacji i Nadzoru izabela.kozlowska@psychiatria.com 324328121
Joanna Garus Pracownik Socjalny ds. Pacjentów LP - Pracownik Socjalny ds. Pacjentów joanna.garus@psychiatria.com 324328163

Strony