Książka teleadresowa

Imię i Nazwisko Stanowisko Dział E-mail Telefon
Adam Miera Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (XX) Adam.Miera@psychiatria.com
Agata Jarząbek Pielęgniarka Specjalista ds. Epidemiologii LMp - Poradnia Medycyny Pracy agata.jarzabek@psychiatria.com
Agata Jarząbek Pielęgniarka specjalista w ochronie zdrowia pracujących LMp - Poradnia Medycyny Pracy agata.jarzabek@psychiatria.com
Agata Jaworska Stanowisko ds. BHP/ds. p.poż DBh/DPż - Stanowisko ds. BHP/ds. p.poż agata.jaworska@psychiatria.com +48 324328211
Agnieszka Ratajczak Kierownik Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia od Alkoholu Agnieszka.Ratajczak@psychiatria.com 324328181
Aleksandra Kempny Kierownik DN -Dział Organizacji, Nadzoru i Jakości aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Anatol Bagiński Kierownik oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (III) anatol.baginski@psychiatria.com 324328148
Barbara Burket Inspektor DS - Sekretariat/Kancelaria Główna barbara.burket@psychiatria.com 32 4328270, 32 4328274
Barbara Kurzeja Kierownik LAp - Apteka szpitalna barbara.kurzeja@psychiatria.com 324328262
Barbara Mrozowska Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatryczny Ogólny (VI) Barbara.Mrozowska@psychiatria.com
Barbara Rusnarczyk Główna Księgowa DF - Biuro Głównej Księgowej barbara.rusnarczyk@psychiatria.com
Bogdana Pyc p.o. Z-ca Kierownika oddziału Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny - ZOL (V) bogdana.pyc@psychiatria.com 324328248
Bożena Libor Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (VIIa) Bozena.Libor@psychiatria.com
Bożena Szreter Pielęgniarka Koordynująca LIp - Izba Przyjęć bozena.szreter@psychiatria.com 32 4328183
Bożena Szymik-Iwanecka Kierownik oddziału Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny - ZOL (II) bozena.szymik-iwanecka@psychiatria.com 324328137
Danuta Kwade p.o. Pielęgniarka specjalista ds.epidemiologii DPe - Pielęgniarka Specjalista ds. Epidemiologii danuta.kwade@psychiatria.com +48 324328156
Edyta Fornal-Mazur Kierownik oddziału Oddział Psychiatryczny Ogólny (VI) edyta.fornal-mazur@psychiatria.com 324328256
Elżbieta Krupa Kierownik oddziału LPz - Poradnia Zdrowia Psychicznego elzbieta.krupa@psychiatria.com 324328196
Elżbieta Kuballa Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (III) Elzbieta.Kuballa@psychiatria.com
Ewa Gabriel Technik LE - Pracownia diagnostyczna EMG ewa.gabriel@psychiatria.com 324328158

Strony