Redakcja serwisu

Imię i Nazwisko Stanowisko Dział E-mail Telefon
Adam Miera Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (XX) Adam.Miera@psychiatria.com
Aleksandra Kempny Kierownik DN -Dział Organizacji, Nadzoru i Jakości aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Bożena Libor Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (VIIa) Bozena.Libor@psychiatria.com
Elżbieta Kuballa Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (III) Elzbieta.Kuballa@psychiatria.com
Ewelina Górniak-Gradzińska Referent ds. zamówień publicznych DZz - Dział Zamówień i zaopatrzenia ewelina.gorniak@psychiatria.com 326218459
Izabela Kozłowska Specjalista DN -Dział Organizacji, Nadzoru i Jakości izabela.kozlowska@psychiatria.com 324328121
Joanna Kalisz Inspektor ds. zamówień publicznych DZz - Dział Zamówień i zaopatrzenia joanna.kalisz@psychiatria.com 32 6218338
Maciej Kapinos Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu Maciej.Kapinos@psychiatria.com
Magdalena Janicka Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (X) Magdalena.Janicka@psychiatria.com
Marcin Dudek Inspektor ds.organizacji i nadzoru DN -Dział Organizacji, Nadzoru i Jakości marcin.dudek@psychiatria.com +48 326218332
Michał Kołodziejczyk Informatyk RI - Informatyk michal.kolodziejczyk@psychiatria.com 324328114
Michał Łętek Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatryczny Ogólny (XVIIIa) michal.letek@psychiatria.com
Olga Jasek Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatryczny Ogólny (XVIIId) olga.jasek@psychiatria.com
Zuzanna Cebo Z-ca Kierownika oddziału Oddział Psychiatrii Sądowej (VII) Zuzanna.Cebo@psychiatria.com
Łukasz Lewandowski Informatyk RI - Informatyk lukasz.lewandowski@psychiatria.com 326218314