Książka teleadresowa

Imię i Nazwisko Stanowiskosortuj malejąco Dział E-mail Telefon
Olszok Dorota Kierownik XVIIIc - Psychiatryczny dla chorych somatycznie dorota.olszok@psychiatria.com 324328107
Katarzyna Radecka p.o. Kierownika DK - Dział Kadrowo-Płacowy katarzyna.radecka@psychiatria.com 324328143
Mariola Myśliwiec-Kowol Kierownik XX - Psychiatrii sądowej mariola.mysliwiec-kowol@psychiatria.com 324328244
Aleksandra Kempny Kierownik DN - Dział Organizacji i Nadzoru aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Jolanta Kapek-Ksol Kierownik Oddział dzienny psychiatryczny jolanta.kapek-ksol@psychiatria.com 324328193
Łukasz Lewandowski Informatyk DI - Informatyk lukasz.lewandowski@psychiatria.com 326218314
Sylwester Kwiatkowski Pielęgniarz Koordynujący LIp - Izba Przyjęć sylwester.kwiatkowski@psychiatria.com 324328159, 324328183
Iwona Krajewska Główna Księgowa DF - Biuro Głównej Księgowej iwona.krajewska@psychiatria.com 324328250
Joanna Blazel - LD - Pracownia diagnostyczna EKG,EEG joanna.blazel@psychiatria.com 324328113
Henryk Stawarczyk Kierownik DGt - Dział Gospodarczo-Techniczny henryk.stawarczyk@psychiatria.com 324328124
Ewa Gabriel - LD - Pracownia diagnostyczna EMG ewa.gabriel@psychiatria.com 324328158
Agnieszka Budnik p.o. Kierownika LCh - Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych agnieszka.budnik@psychiatria.com 324328191
Magdalena Machulec Kierownik LTz - Terapia Zajęciowa magdalena.machulec@psychiatria.com 324328237
Barbara Kurzeja Kierownik LAp - Apteka szpitalna barbara.kurzeja@psychiatria.com 324328262
Dawid Suszkiewicz Specjalista ds. BHP DBh - Inspektor BHP dawid.suszkiewicz@psychiatria.com 324328211
Barbara Krzan Kierownik DŻ - Dział Żywienia barbara.krzan@psychiatria.com 324328240
Ryszard Lewczuk St. Inspektor ds. obronnych DPż - Inspektor ds. Obronnych i P.poż. ryszard.lewczuk@psychiatria.com 324328211
Elżbieta Krupa Kierownik LPz - Poradnia Zdrowia Psychicznego elzbieta.krupa@psychiatria.com 324328196
Joanna Garus Pracownik Socjalny ds. Pacjentów DSp - Pracownik Socjalny ds. Pacjentów joanna.garus@psychiatria.com 324328163
Cezary Lepiarczyk Kierownik X - Psychiatryczny sądowy o podstawowym zabezpieczeniu cezary.lepiarczyk@psychiatria.com 324328179

Strony