Książka teleadresowa

Imię i Nazwisko Stanowisko Dział E-mail Telefon
Agnieszka Budnik p.o. Kierownika LCh - Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych agnieszka.budnik@psychiatria.com 324328191
Aleksandra Kempny Kierownik DN - Dział Organizacji i Nadzoru aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Anatol Bagiński Kierownik III - Psychiatrii sądowej anatol.baginski@psychiatria.com 324328148
Barbara Burket Inspektor DS - Sekretariat barbara.burket@psychiatria.com 32 4328270, 32 4328274
Barbara Krzan Kierownik DŻ - Dział Żywienia barbara.krzan@psychiatria.com 324328240
Barbara Kurzeja Kierownik LAp - Apteka szpitalna barbara.kurzeja@psychiatria.com 324328262
Bogdana Pyc Z-ca Kierownika oddziału ZOL(V) - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny bogdana.pyc@psychiatria.com 324328248
Bożena Libor Kierownik XIV - Terapii uzależnienia od alkoholu bozena.libor@psychiatria.com 324328281
Bożena Szymik-Iwanecka Kierownik Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (ZOL) Ambulatorium bozena.szymik-iwanecka@psychiatria.com 324328137
Cezary Lepiarczyk Kierownik X - Psychiatryczny sądowy o podstawowym zabezpieczeniu cezary.lepiarczyk@psychiatria.com 324328179
Dawid Suszkiewicz Specjalista ds. BHP DBh - Inspektor BHP dawid.suszkiewicz@psychiatria.com 324328211
Dorota Gleńsk Kierownik VII - Psychiatrii sądowej dorota.glensk@psychiatria.com 324328291
Edyta Fornal-Mazur p.o. Kierownika VIIIa - Psychiatryczny ogólny edyta.fornal-mazur@psychiatria.com 32 4328130
Elżbieta Krupa Kierownik LPz - Poradnia Zdrowia Psychicznego elzbieta.krupa@psychiatria.com 324328196
Ewa Gabriel - LD - Pracownia diagnostyczna EMG ewa.gabriel@psychiatria.com 324328158
Ewelina Górniak-Gradzińska Referent DZp - Pracownik ds. Zamówień Publicznych ewelina.gorniak@psychiatria.com 326218459
Grzegorz Trepka Kierownik XVIIIa - Psychiatryczny ogólny grzegorz.trepka@psychiatria.com 324328217
Henryk Stawarczyk Kierownik DGt - Dział Gospodarczo-Techniczny henryk.stawarczyk@psychiatria.com 324328124
Iwona Krajewska Główna Księgowa DF - Biuro Głównej Księgowej iwona.krajewska@psychiatria.com 324328250
Iwona Nowak-Pilarski Kierownik XVII - Psychiatryczny ogólny iwona.nowak-pilarski@psychiatria.com 324328285

Strony