Książka teleadresowa

Imię i Nazwisko Stanowisko Działsortuj malejąco E-mail Telefon
Mariola Myśliwiec-Kowol Kierownik XX - Psychiatrii sądowej mariola.mysliwiec-kowol@psychiatria.com 324328244
Barbara Kurzeja Kierownik LAp - Apteka szpitalna barbara.kurzeja@psychiatria.com 324328262
Sebastian Standowicz Kierownik LLb - Pracownia diagnostyki laboratoryjnej Sebastian.Standowicz@psychiatria.com 324328164
Bożena Szymik-Iwanecka Kierownik Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (ZOL) Ambulatorium bozena.szymik-iwanecka@psychiatria.com 324328137
Joanna Blazel - LD - Pracownia diagnostyczna EKG,EEG joanna.blazel@psychiatria.com 324328113
Ewa Gabriel - LD - Pracownia diagnostyczna EMG ewa.gabriel@psychiatria.com 324328158
Barbara Krzan Kierownik DŻ - Dział Żywienia barbara.krzan@psychiatria.com 324328240
Barbara Burket Inspektor DS - Sekretariat barbara.burket@psychiatria.com 32 4328270, 32 4328274
Mirosława Ćwielong-Szopa Inspektor DS - Sekretariat miroslawa.cwielong-szopa@psychiatria.com 32 4328270, 32 4328274
Agnieszka Budnik p.o. Kierownika LCh - Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych agnieszka.budnik@psychiatria.com 324328191
Joanna Kalisz Inspektor DZp - Pracownik ds. Zamówień Publicznych joanna.kalisz@psychiatria.com 32 6218338
Ewelina Górniak-Gradzińska Referent DZp - Pracownik ds. Zamówień Publicznych ewelina.gorniak@psychiatria.com 326218459
Izabela Kozłowska Specjalista DN - Dział Organizacji i Nadzoru izabela.kozlowska@psychiatria.com 324328121
Aleksandra Kempny Kierownik DN - Dział Organizacji i Nadzoru aleksandra.kempny@psychiatria.com 324328111
Iwona Krajewska Główna Księgowa DF - Biuro Głównej Księgowej iwona.krajewska@psychiatria.com 324328250
Katarzyna Radecka p.o. Kierownika DK - Dział Kadrowo-Płacowy katarzyna.radecka@psychiatria.com 324328143
Joanna Garus Pracownik Socjalny ds. Pacjentów DSp - Pracownik Socjalny ds. Pacjentów joanna.garus@psychiatria.com 324328163
Henryk Stawarczyk Kierownik DGt - Dział Gospodarczo-Techniczny henryk.stawarczyk@psychiatria.com 324328124
Michał Kołodziejczyk Informatyk DI - Informatyk michal.kolodziejczyk@psychiatria.com 324328114
Łukasz Lewandowski Informatyk DI - Informatyk lukasz.lewandowski@psychiatria.com 326218314

Strony